BIP

Górski Bieg Frassatiego 2020
II Górski Bieg Frassatiego przeszedł do historii. Najlepszy zawodnik pokonał trasę w godzinę i czterdzieści jeden sekund.

GOKiS
GOKiS

Zwycięzcą tegorocznej edycji imprezy został Robert Faron, który pokonał 22 kilometrowy dystans
w czasie 1:41:00,5. Na drugim miejscu uplasował się Błażej Knutelski z czasem 1:41:40,3. Trzecie miejsce zajął Rafał Jura, który przybiegł na metę w czasie 1:42:38,2.

Wśród pań triumfowała Urszula Paprocka (1:53:54,2) przed Pauliną Tracz (1:54:58,6) oraz Anną Kącką (2:07:51,3).

Na starcie imprezy stawiły się 243 osoby. Trasa biegu wiodła szlakami turystycznymi wokół Międzybrodzia Bialskiego. Wszyscy startujący dobiegli do mety nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego.